Шановні клієнти! Ми працюємо!
Незалежно від графіку відключення світла!

Жалюзі на замовлення

Жалюзі – зручна та функціональна система, яка забезпечує гарний захист від сонця. Регулюючи висоту конструкції, можна з легкістю змінювати рівень природного освітлення, впустивши в кімнату достатню кількість світла або створивши приємний напівтемрява. Важливо лише, щоб готовий виріб ідеально відповідав розмірам віконних отворів. Звертайтесь до нас, і наші кваліфіковані майстри подбають про створення якісної та красивої конструкції.
Жалюзі

Виготовлення всіх видів жалюзі на замовлення у Києві.

У нашому салоні ви можете замовити різні види жалюзі, підбираючи ідеальне рішення для дому та офісу:

  • Дерев'яні жалюзі – розкішний виріб із ламелями із натурального дерева. Допоможе зробити кімнату затишнішою та стане однією з ключових деталей інтер'єру.
  • Тканинні жалюзі – вертикальний варіант чудово виглядає на великих вікнах, а горизонтальний стане практичним аналогом рулонних штор. Матеріали не вигоряють на сонці, зберігаючи первісний зовнішній вигляд протягом тривалого періоду експлуатації.
  • Алюмінієві жалюзі – металеві конструкції відрізняє низька ціна, довговічність та простота у догляді, що робить їх чудовим бюджетним варіантом.

Ми індивідуально обговорюємо з клієнтом кожне замовлення, ретельно фіксуючи все до найдрібніших деталей. Виріб буде виконано згідно з заданими розмірами, з певною шириною панелі та обраним способом керування. Підбирайте те, що до вподоби саме вам – майстри нашого салону «СВІТ ШТОР» оперативно виготовлять будь-які види жалюзі.

zaluzi 2

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЯ ТОЧНУ ВАРТІСТЬ ВАШИХ ЖАЛЮЗІ?

Запитайте наших фахівців

Дерев'яні, тканинні та алюмінієві жалюзі на вигідних умовах

zaluzi 3

Наш салон штор успішно працює як з приватними клієнтами, так і з комерційними замовниками. Завдяки найширшому спектру доступних послуг, ви можете замовити відповідне оформлення для житлових кімнат та громадських приміщень. Довіривши нам виготовлення жалюзі, ви отримуєте низку переваг, серед яких:

  • Гарантія якості. Ми ретельно перевіряємо кожен виріб, що унеможливлює наявність виробничого шлюбу або інших дефектів.
  • Оперативність. Завдяки широкому вибору матеріалів, доступних у наявності, а також великому досвіду наших майстрів, завдання буде виконано в стислі терміни.
  • Лояльна цінова політика. Наші ціни вигідні та доступні, тому ви можете замовити відмінні жалюзі, сплачуючи чесну вартість і не переплачуючи при цьому.

Зв'яжіться з нами або приїжджайте до салону у зручний для вас час, щоб отримати повний комплекс послуг. Довірте роботу професіоналам, щоб ваші вікна прикрасили гарні та незвичайні жалюзі, і готовий виріб приємно радуватиме протягом довгих років.

Замовити виїзд дизайнера із зразками тканин Безкоштовно!
Зняття вимірів. Вибір тканин. Дизайн проекту.
Введено недійсний тип даних
Введено недійсний тип даних
Введено недійсний тип даних
{Send:validation}