Приклади наших робіт із пошиття штор на замовлення

Штори на замовлення для вітальні

Штори на замовлення для кухні

Штори на замовлення для спальні

Коли стоїть завдання створити в приміщенні оригінальний та стильний інтер'єр, найкраще віддати перевагу дизайнерським шторам. Такі вироби не лише захищатимуть від зайвого сонячного світла, а й стануть справжньою родзинкою приміщення. Ми пропонуємо ознайомитися з фото дизайну штор від нашої компанії, над кожним із виробів виконано колосальну роботу.

Ви можете оцінити фотографії дизайнерських штор для балкона та на їх основі поставити завдання для виконання індивідуального замовлення. Грамотне оформлення кольорів виробів дозволяє нам створювати в приміщеннях потрібний настрій і розставляти акценти, робити інтер'єр яскравим або контрастним.

Ми також розмістили фотографії дизайнерських штор для спальні, легкі та практичні вироби ідеально підходять для такої кімнати. Головне завдання спальних штор – створити відповідну атмосферу для сну та відпочинку. Для них частіше використовуються спокійні кольоров відтінки та класичне оформлення.

У роботі над виробами для кухонь зазвичай використовують синтетичні матеріали, вони менше забруднюються і легше очищаються. Дивіться на сайті фотографії дизайнерських штор для кухні, а ми будемо раді доопрацювати або розробити з нуля будь-яку ідею оформлення виробів саме для вас!

Ми виготовляємо штори на замовлення, беремося за проекти будь-якої складності, давайте обговоримо варіанти для ваших приміщень індивідуально!

Замовити виїзд дизайнера із зразками тканин Безкоштовно!
Введено недійсний тип даних
Введено недійсний тип даних
Введено недійсний тип даних
{Send:validation}