Штори в стилі Модерн на замовлення (дизайн та пошиття)

Штори у стилі модерн – складна асиметрична композиція з плавними лініями. Цей стиль вимагає ретельного опрацювання, підбору матеріалів, малюнків та кольорів, дизайну самих штор. І майстри нашого салону «СВІТ ШТОР» успішно впораються з виконанням поставленого завдання – багаторічний досвід допоможе нам врахувати все до найменших нюансів.
Штори у стилі модерн

Калькулятор вартості штор

Якими мають бути штори у стилі модерн?

Стиль модерн задає асиметрія – у ньому неприйнятні суворі лінії. Оптимальним вибором стануть такі варіанти оформлення віконних отворів:

  • Тканини різної щільності – оксамитові штори чудово поєднуються з легкими напівпрозорими гардинами. Подібна комбінація не тільки чудово виглядає, а й добре захищає від сонячного світла, що важливо для спальні.
  • Ламбрекени – один із найпоширеніших способів прикрасити штори модерн. Допустимо використання як жорсткого, так і м'якого варіанту.
  • Аксесуари – можна використовувати підхвати, декоративні шнури чи інші види фурнітури. За допомогою їх можна зафіксувати штори на різному рівні.

Приклади штор у стилі Модерн

Усі переходи мають бути м'якими, гра на контрастах у разі неактуальна. Але й складні штори теж не підходять – це вже розкішне бароко, а штори у стилі модерн у спальню чи будь-яку іншу кімнату лаконічніші. Якщо ви сумніваєтеся у виборі, то наші дизайнери допоможуть визначитися з підбором ескізу та дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Важливі особливості штор у стилі модерн

Існує також низка правил, які необхідно враховувати при виборі матеріалів. Для будь-якого інтер'єрного стилю характерні певні кольори, формат та інші тонкощі, які потрібно враховувати. Якщо ви вирішите пошити штори в стилі модерн на замовлення, зверніть увагу на наступні моменти:

  1. Матеріали. Потрібно грамотно підібрати тканини, які поєднуються одна з одною. Важливо щоб композиція виглядала дорого, але не химерно - у всьому потрібно знати міру. Для щільних штор можна використовувати оксамит або атлас, а для гардини повітряні, напівпрозорі полотна.
  2. Кольорова гамма. Варто віддати перевагу нейтральним відтінкам, таким як білий, оливковий, кавовий, сірий.
  3. Забарвлення. Цікавим рішенням стануть рослинні елементи, особливо якщо підібрати тканини, які хоч трохи відрізняються, але добре гармонують одна з одною. Наприклад, легка гардина може бути прикрашена асиметричними елементами, а щільна портьєра – великими квітами чи іншими флористичними композиціями.

Вартість пошиття буде озвучена після опрацювання ескізу майбутнього виробу, проведення вимірів та узгодження всіх деталей замовлення. Звертайтеся до нашого салону, щоб замовити пошиття штор у стилі модерн – ми запропонуємо вам відмінну якість за прийнятною ціною.

Кантрі в Києві в нашому салоні - підбирайте барвисті забарвлення і готові вироби будуть незмінно радувати око та дарувати відмінний настрій.

З цими тканинами
виїжджають наші дизайнери
Переглянути весь каталог
Замовити виїзд дизайнера із зразками тканин Безкоштовно!
Введено недійсний тип даних
Введено недійсний тип даних
Введено недійсний тип даних
{Send:validation}