Ролети на замовлення

Ролети, виготовлені на замовлення, виконують і функціональну і декоративну роль. Ми створюємо надійні, довговічні вироби, що являють собою відмінне поєднання естетичних та експлуатаційних характеристик. Кожна модель опрацьовується індивідуально, що дає можливість забезпечити сувору відповідність усім вашим вимогам та побажанням.

Ролети на замовлення: від розробки ескізу до виготовлення конструкції

Наші майстри – спеціалісти з великим досвідом роботи, які створюють різні типи систем, враховуючи їх особливості та інші нюанси виготовлення та подальшого використання. У нас ви можете замовити наступні варіанти ролет:

  • Ролети пліссе – оригінальний вибір, який чудово підійде як для стандартних, так і арочних вікон. Виріб збирається гарним «віялом», завдяки чому виглядає дуже ефектно.
  • Рулонні конструкції – класичний варіант, що не втрачає своєї актуальності. Для виготовлення можна вибрати однотонні матеріали, або тканини з яскравими малюнками.
  • Ролети День - Ніч – цікава конструкція, яка може бути зафіксована у трьох різних положеннях. Можна повністю підняти або опустити полотно, або ж вибрати проміжний варіант, що забезпечує розсіяне світло. Цього ефекту вдалося досягти завдяки використанню спеціальної сітчастої тканини з гарною світлопроникністю.

Ми виготовляємо відкриті та закриті конструкції, а також готові запропонувати різні варіанти керування системою. Озвучте нам свої вимоги і наші майстри допоможуть вибрати потрібну модель ролет, яка повною мірою буде відповідати вашим бажанням.

roleti 2

Переваги пошиття римських штор на замовлення

Якісні ролети розраховані на тривалу експлуатацію, а тому створення такого виробу варто довірити професіоналам. Звернувшись до нашого салону «СВІТ ШТОР», ви отримуєте наступні переваги:

  • Допомога дизайнерів у виборі кольору, стилю та формату конструкції.
  • Багатий асортимент матеріалів та захисних коробів.
  • Гарантія якості готового виробу..

Ми закуповуємо тканинні полотна у постійних та надійних постачальників, що дозволяє нам пропонувати клієнтам справді вигідні умови. У нас ви зможете придбати гарні та функціональні ролети за чесними цінами. І ми гарантуємо, що протягом тривалого часу виріб збереже первісну красу і не втратить яскравості відтінку.

roleti 3
Залишіть заявку і ми підберемо найкращий варіант ролет для Вас!
Введено недійсний тип даних
Введено недійсний тип даних
Замовити виїзд дизайнера із зразками тканин Безкоштовно!
Введено недійсний тип даних
Введено недійсний тип даних
Введено недійсний тип даних
{Send:validation}