Карнизи для штор

Карнизи для штор відіграють ключову роль в оформленні віконного отвору. Адже саме з їхньою допомогою вдається підкреслити красу та розкіш обраних портьєрів. У нашому салоні «СВІТ ШТОР» ви можете підібрати відповідний варіант, виходячи зі стилю та інших особливостей вибраних штор.

Види та особливості карнизів для штор

Існують різні види карнизів для штор, які можна класифікувати за такими характеристиками:

  • За способом кріплення. Стельові – універсальний варіант, що підходить практично для всіх видів штор. Настінні варіанти оптимальні для приміщень із натяжними стелями.
  • За матеріалами. Дерев'яні – вишукані та підходять для класичного інтер'єру, металеві – відрізняються високою міцністю та довговічністю, пластикові – бюджетний варіант. Також у продажу представлені комбіновані вироби, для виготовлення яких використовуються різноманітні матеріали.
  • За конфігурацією. Струнні, профільні, багетні, круглі.

Крім того, існують одно-, двох та трирядні моделі, а для фіксації штор можуть застосовуватися класичні гачки або затискачі, або кільця та інші оригінальні елементи.

Завітайте до нашого салону, щоб купити карнизи для штор і ми обов'язково допоможемо вам визначитися з вибором. Звернувшись до нас, ви отримаєте повний комплекс послуг: від підбору карнизу до пошиття стильних портьєрів.

Залишіть заявку і ми підберемо найкращий варіант карнизів для Вас!
Введено недійсний тип даних
Введено недійсний тип даних
Замовити виїзд дизайнера із зразками тканин Безкоштовно!
Введено недійсний тип даних
Введено недійсний тип даних
Введено недійсний тип даних
{Send:validation}