Шановні клієнти! Ми працюємо!
Незалежно від графіку відключення світла!

Ролети рулонні на замовлення

Рулонні ролети – відмінний вибір для тих, хто цінує практичні та стильні рішення. Вони впритул прилягають до вікна, завдяки чому не «крадуть» вільну площу приміщення, а також дозволяють легко відрегулювати бажаний рівень освітленості. У нашому салоні «СВІТ ШТОР» ви можете замовити системи відкритого та закритого типу, і досвідчені майстри подбають про якісну реалізацію поставленого завдання.
rulonie rolleti 1

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЯ ТОЧНУ ВАРТІСТЬ ВАШИХ РОЛЕТ?

Запитайте наших фахівців

Приклади ролети рулонні на замовлення

Рулонні ролети: відмінності відкритих та закритих систем

Існує два види рулонних ролет, які різняться на вигляд, а також конструктивним особливостям. А саме:

  • Відкриті системи – вал, на який намотане тканинне полотно, не прикритий коробом. Це недорогі, компактні та зручні у використанні вироби.
  • Закриті системи – подача тканини регулюється спеціальними напрямними, а вал захищений коробом. Виглядає така конструкція набагато акуратніше за рулонний варіант, до того ж вона перевершує його в плані надійності і довговічності, але при цьому коштує дорожче.

Рулонні ролети хороші і у відкритому, і закритому виконанні. Використовувана тканина захищена від пилу, бруду та інших негативних впливів завдяки спеціальному просоченню. А тому незалежно від типу системи, конструкція порадує володаря відмінним захистом від сонця та сторонніх очей, і успішно експлуатуватиметься протягом тривалого часу.

rulonie rolleti 2

5 причин виготовити рулонні ролети на замовлення, а не купити готовий виріб

Підібрати оптимальний за кольором та іншими характеристиками готовий варіант практично неможливо. І це далеко не єдина причина на користь того, щоб замовити виготовлення конструкції, тут варто виділити й інші докази:

  • Важливо правильно зняти виміри, щоб не було просвітів між ролетами і віконними отворами, а полотно при підйомі не торкалося ручки або укосів.
  • Величезний вибір варіантів забарвлення – у нас представлено безліч відтінків, що дозволяє легко підібрати тон, що ідеально гармонує з колірною гамою приміщення.
  • Довіряючи виготовлення ролет професіоналам, ви позбавлені тривалих походів по магазинах – достатньо лише вибрати матеріал і забрати готовий виріб у встановлені терміни.
  • Наш салон заслужив бездоганну репутацію і ми прагнемо її підтримувати – гарантуємо високу якість кожної конструкції.
  • Можна вибрати будь-які варіанти керування системою, а також замовити виготовлення не тільки стандартних виробів, а й ролет День-Ніч, а також пліссе.

А головне, виготовлення рулонних ролет на замовлення нерідко обходиться навіть дешевшим, ніж купівля готового варіанту. Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися про терміни та розцінки – наш салон «СВІТ ШТОР» готовий запропонувати вам дійсно вигідні умови.

Образцы рулонных ролет

Посмотреть весь каталог
Заказать выезд дизайнера с образцами тканей Бесплатно!
Снятие замеров. Подбор тканей. Разработка дизайн проекта.
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных
{Send:validation}